“Не відповідає принципам стратегічного партнерства”, – Порошенко про скандальний закон Сенату Польщі

Порошенко в профіль зосередженийУхвалений Сенатом Польщі законопроект про заборону “бандерівської ідеології” Президент України назвав таким, що  суперечить “принципам стратегічного партнерства між Україною та Польшею”.

Про це Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Глибоко стурбований рішенням польського парламенту. Історична правда вимагає відвертої розмови та діалогу, а не заборон. Оцінки, які містяться в цьому рішенні, є абсолютно необ’єктивними та категорично неприйнятними, – написав президент України про законопроект, прийнятий Сенатом Польщі.

Глава Української держави наголосив, що історичну правду жодними законодавчими актами не змінити, і закликав Польщу до "об’єктивності та діалогу".

Читайте також: За «заперечення злочинів українських націоналістів» — за ґрати: Сенат Польщі вночі прийняв скандальний закон

Нагадаємо, в ніч на 1 лютого Сенат Польщі підтримав без поправок раніше прийнятий польським Сеймом скандальний законопроект, що передбачає покарання аж до позбавлення волі за заперечення "злочинів українських націоналістів".

Цей законопроект засудив Ізраїль та США.