Не варто займатися самообманом, важкі часи ще попереду — Антон Геращенко повідомив, чому карантин може бути продовжений до 15 травня (Таблиця, інфографіка)

photo_by_andrei_novitsky_6248Ми ввели карантин 11 березня, коли кількість встановлених хворих було менше десятка, випередивши аналогічні рішення багатьох європейських країн. Але не варто займатися самообманом, важкі часи ще попереду.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат 8-го скликання, а тепер – заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Він порівняв динаміку виявлення інфікованих в Україні та Іспанії: 28 лютого в Іспанії було виявлено всього лише 33 інфікованих, а через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу! В Україні на 21 березня було виявлено 47 хворих, а вже через 11 днів – 669 інфікованих.

«Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня. Ось чому карантин в Україні може бути продовжений до 15 травня. На сьогоднішній ранок в Україні підтверджено 669 випадків інфікування коронавірусів. 17 наших співгромадян загинуло задихаючись, в муках… Ці цифри статистики, не великі щодо країн ЄС і США, де рахунок інфікованим пішов вже на сотні тисяч. Але ці цифри не повинні нікого заспокоювати. Імунітет українців не сильніше імунітету китайців, італійців чи американців. Інфікованих Covid-19 в Україні набагато більше», — напивав Геращенко.

ц

ан

гер