Не розібралися: бойовики “ЛНР” кілька годин обстрілювали своїх

завантаження Окупований Довжанський (Свердловський) район на Луганщині через розбірки бойовиків “ЛНР” залишився без світла, води та інтернет-зв’язку, пише Depo.Донбас.

Група “Інформаційний спротив” повідомляє, що зранку 22 березня в окупованому “ЛНР” Довжанську (Свердловську) і районі повністю був відсутній інтернет-зв’язок. Причиною оголосили порив магістрального кабелю між містами Краснодон і Луганськ і ремонтно-відновлювальні роботи завершилися того ж дня. Однак того ж дня виникли проблеми і з водопостачанням.

Читайте також: Диверсанти бойовиків знесли в повітря міст (Фото)

“В результаті пориву центрального водоводу “Молодогвардійськ-Свердловськ”, робота водоводу зупинена з 10:00 22.03.2017 року. Проводяться ремонтні роботи”, – йдеться у повідомленні. Крім того, у ніч проти 23 березня сталося аварійне відключення електроенергії в районі кв. 60 років СРСР, в результаті чого повністю пропав мобільний зв’язок операторів МТС і “Лугаком”. Причини відключення електроенергії наразі невідомі.

Читайте також: На Донеччині упіймали поплічника бойовиків (Відео)

Як зазнаяють у “ІС”, про основні причини “поривів і поломок” у “ЛНР” знову промовчали. Але примітно, що всі “виходи з ладу” трапилися на одній лінії – Сорокіне (Краснодон)-Луганськ. “Вони були викликані тим, що в цьому районі жителі спостерігали майже шестигодинний бій. Хто з ким – незрозуміло. Але всі знають, що в цьому районі знаходяться танкові полігони, контрабандні стежки. Цілком ймовірно, що це був не бій, а “вогнева підготовка” бойовиків або розбірки контрабандистів. Але бахало так, що в містах почалася паніка: “наступ ЗСУ”, -зазначають у повідомленні.