Не просто великий парад: повна версія презентації святкування 30-річчя Незалежності України (Відео)

Фото – сайт Президента України

Заходи з відзначення 30-річчя Незалежності України відбуватимуться в усіх містах і селах країни впродовж трьох днів – 22-24 серпня.

Ці заходи сьогодні презентували в рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30”. 

“Не просто великий парад, великий концерт, великий салют. Це можливість зрозуміти, чого ми навчились за роки незалежності”, – сказав на презентації Президент України.

За словами Володимира Зеленського, в рамках святкування у столиці України відбудеться десять головних подій. Серед них вперше міжнародний форум “Кримська платформа”.

Як повідомляє Офіс Президента України, на урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України до Києва прибудуть численні закордонні гості. Головні заходи святкування 24 серпня відбуватимуться у Києві.

"У День Незалежності України, 24 серпня, на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних Сил України, що символізуватиме силу нашої незалежності. Заплановані заходи за участю представників і техніки всіх сил сектору безпеки і оборони України та країн-партнерів. Цього ж дня відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі. Увечері 24 серпня на НСК "Олімпійський" розпочнеться святкове шоу "Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни", у якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, а також симфонічний оркестр", - повідомив Офіс Президента України.

Більше подробиць про те, як Україні відзначатиме День своєї незалежності цього року, - у повній версії презентації у відео "5 каналу".