Не потрібно тішити себе ілюзією, що вакцина все врятує: Шмигаль про третю хвилю COVID-19 (Відео)

В Україні різко зросла кількість тих, хто хоче вакцинуватися, зважаючи на різке збільшення тих, хто захворів на коронавірус. Уже на порозі третя хвиля пандемії, яку навряд чи зупинити. Тож прем’єр-міністр Шмигаль наголосив, що доведеться й надалі дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, аби вберегти себе та близьких, і не тішити себе ілюзіями, що “вакцина все врятує”.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль припустив повернення до жорсткого локдауну через початок третьої хвилі пандемії COVID-19. Як сказав він на прес конференції за результатами першого року роботи уряду, факт третьої хвилі коронавірусу вже неможливо якось приховати. Як він пояснив, конкуренція між країнами за вакцину висока, до того ж є її дефіцит. Тому не варто виключати, що будуть і четверта, й п’ята хвилі пандемії.

Шмигаль нагадав, що в "червону" карантинну зону потрапили Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська області, а на підході, Закарпатська, Тернопільська і ще низка областей, які зараз у "помаранчевій" зоні".

За словами прем'єра, як тільки більша частина областей перейде у "червону" зону, то доведеться повертатися до введення нокдауну  на всій території країни. За словами Шмигаля, процес вакцинації в Україні займе щонайменше півтора-два роки, протягом яких необхідно буде дотримуватися протиепідемічних заходів. "Не потрібно тішити себе ілюзіями, що вакцина ве врятує", – додав він.

Відео 5 канал.