Жителі усіх 10 вулиць села Кривче Борщівського району Тернопільської області тепер мають можливість підвести газ до своїх осель. На реалізацію цього проекту понад 1600 кривчан чекали більше десяти років – і ось, нарешті, село газифіковане. За словами місцевого керівництва, наступними на черзі села – Бабинці та Худіївці, Нівра та Юрампіль.
Почали будувати газопровід у Кривче ще у 2005 році. Тоді був проведений тендер, але виконавши лише частину робіт, проект «заморозили» на вісім років.
Протягом 2015-2016 років, залучивши кошти фонду регіонального розвитку, завершили газифікацію не тільки Кривча, а й дотягли комунікації до сусіднього села Сапогів. Загальна вартість цього проекту складає – 3 млн. гривень. Контроль за виконанням робіт здійснювало управління капітального будівництва Тернопільської ОДА.
Всі подробиці – у сюжеті, опублікованому Тернопільською ОДА.