Не китайського коронавірусу потрібно боятися

барнаНині в усіх на устах питання заміни уряду на більш ефективний. Заспокойтеся, це все — чергова сцена з репертуару 95 кварталу. Повний занепад економічної, дипломатичної політики країни, провал в питаннях обороноздатності та національної безпеки, згортання реформ, невиконання практично всіх обіцянок у соціальному захисті населення — збільшенні зарплат, пенсій… президент Зеленський з командою разом з Коломойським хоче навішати на уряд Гончарука.

Таким чином показуючи, що ЗЕпрезидент є гарним хлопцем, якого підставляє поганий прем’єр і міністри. А чи не їх більшість у парламенті? Завдання ЗЕкоманди Коломойського — розпродаж стратегічних прибуткових підприємств, землі… Розуміючи, що невдоволення населення зростає швидше, аніж розпродають країну, вони хочуть зробити цапом-відбувайлом Гончарука, зваливши всі промахи на уряд, а за одно — на попереднього президента Порошенка, котрий їм «заважає» індексувати пенсію, припинити війну… Зокрема для розпродажу землі їм потрібно мати погодження органів місцевого самоврядування, котрі вони хочуть контролювати, вигравши місцеві вибори в жовтні. Отож кандидат на посаду прем’єра буде проходити співбесіду щодо продовження і здійснення їх політики з розпродажу країни. Якщо кандидат погодиться, то його запропонує президент і за нього проголосує більшість «слуг народу» у ВРУ. А якщо не погодиться, то його не подадуть на затвердження до ВРУ. Все просто: яке би сідло на корову не одягли, конем вона не стане!

Катастрофічне невиконання бюджету на кінець минулого і початок цього року призвело не тільки до згортання соціальних програм, відміни запланованих підвищень зарплат та індексації пенсій, а й до скорочення видатків на освіту, охорону здоров’я, культуру, оборону. Внаслідок цього відбудеться різке зменшення державних субвенцій місцевим бюджетам, що призведе до закриття сільських шкіл, амбулаторій… Згорнута програма фінансування україномовних патріотичних фільмів, зменшили в рази матеріальну допомогу військовим, відмінили збільшення їх зарплат, практично згорнута програма новітнього переозброєння та навіть закупівлі стратегічних боєприпасів.

Щоправда міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Милованов знайшов вихід: закрити протитуберкульозні диспансери, психоневрологічні лікарні, а решту державних і комунальних закладів охорони здоров’я, державні університети передати на утримання приватного бізнесу. Навіть розвинуті країни як США, Англія, Франція, Німеччина, Японія утримують комунальні та державні медичні центри й не дозволяють провідні університети країни передати у приватну власність. Адже розуміють ризики занепаду і знищення фундаментальної, теоретичної науки, бо бізнес будуть цікавити лишень практичні розробки й проєкти, сьогоденна вигода і негайний прибуток. Фактично ми будемо знищені як науково-технічна країна, космічна, авіаційна, ядерна держава з потужним авіаційним, ракетним будуванням і військово-промисловим комплексом. За їхнім планом ми повинні стати сировинною країною третього світу з тупим населенням для рабської роботи на вже їхній землі.

А медичне обслуговування населення і поготів на сьогодні не має жодної перспективи від приватного бізнесу. Якщо взяти до уваги сьогоднішню дикість, нецивілізованість бізнесу, невпевненість у діях керівництва країни, цинізм державних контролюючих органів, подвійні стандарти теперішньої влади, то загалом це веде до фізичного і розумового виродження країни. І перед такими викликами Милованов цікавився у приватного бізнесу, чи той готовий взяти на себе утримання університетів та лікарень…

Що нам коронавірус чи грип, коли на вулиці, в громадському транспорті, людних місцях, серед дітей ходять люди з відкритою формою туберкульозу та психічними захворюваннями!? Нами керують підступні, розумні, системні ліквідатори України, агенти зовнішнього впливу. Іде системний, замаскований, підступний фізичний та розумовий геноцид нації. Нам не китайського коронавірусу потрібно боятися, а людей при владі, які разом із українофобськими командами можуть знищити нашу державу.

Народний депутат 8 скликання Олег Барна.