“Не дзвоніть мені і не просіть» — відкритий лист директора центру «Миротворець» друзям

Зважаючи на умови, що склалися в країні, директор центру «Миротворець» Роман Зайцев звернувся з відкритим листом до своїх друзів, які працюють у службах — Олександра й Ігоря:

«Ви хотіли кілька разів зв’язатися зі мною два дні тому, але я навмисно не відповідав, оскільки дуже ціную нашу дружбу.

Не відповідав, бо знаю, яке завдання ви отримали від свого керівництва у Службі. Знаю, бо ви не перші, хто отримав вказівку запропонувати Миротворцю багато чого від декого для того, щоб ми вилучили з Чистилища суддів та слідчих, які свідомо пішли на злочин проти України та проти нас всіх, коли майже вивели з ладу частину системи ППО країни, слідчих та прокурорів, які у змові із суддями фальсифікують докази до сфабрикованих кримінальних справ по відношенню до завідомо невинних осіб.

Я ціную нашу дружбу і вдячний за все, що нас пов’язує. Я дав вам змогу доповісти своєму керівництву, що Ви не змогли зі мною зв’язатися і це буде чиста правда. Перевірку на Поліграфі, якщо така буде, ви пройдете.

Пам’ятаю, як ви врятували мені життя у 2014 році, коли я, необстріляний, на 4 доби втік на фронт. Вдячний Вам за те, що ви, коли я ловив гав, з силою штовхнули мене в окоп, і тільки після цього самі туди пригнули на мене.

Міна в 20 метрах розірвалася, але хоч я потім два з половиною роки лікував хребет після вашого стрибка на мене з повним БК 😃, все одно вдячний вам, бо живий і маю змогу бути в строю.

Я пам’ятаю, як ми з Вами до 2019 року спільно проводили безліч успішних спецоперацій, про які можна книги писати, і пишаюся нашою взаємодією пліч-о-пліч.

Я пам’ятаю все і вдячний долі, що вона нас звела у далекому 2014 році.

Дуже Вас прошу, не дзвоніть мені і не просіть. Не дзвоніть мені, якщо це не стосується того, чим ми з Вами разом займалися останні 8 років – захисту Батьківщини.

З повагою, завжди Ваш друг, товариш, побратим.

16.01.2022р.»