“Не брати кредити, а залучати інвестиції, які створюють робочі місця”, – Президент України відкрив на Тернопільщині нове підприємство (Відео)

На підпримстві ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» у Тернополі Петро ПОрошенко був у січня 2016 року
На підпримстві ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» у Тернополі Петро Порошенко був у січні 2016 року

Нові виробничі потужності підприємства ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” в райцентрі Чортків відкрив сьогодні Петро Порошенко.

“У січні ще нічого не було, а в грудні вже відкриваємо підприємство”, – похвалив Президент за темпи зведення і швидкість створення півтисячі нових робочих місць.

Говорячи на прикладі цього нового підприємства про стан економіки України загалом, Петро Порошенко відзначив, що Україні слід “не брати кредити, які потім треба буде віддавати, а залучати інвестиції, які створюють робочі місця”.

“Завдання 2014 року було вберегти державу, 2015-го – створити сильну армію, в 2016-му ми зробили все, щоб почалося економічне зростання. Відкриття першої черги виробництва кабельно-провідникової продукції для концерну “Фольксваген” стало однією з ознак, що нам це вдалося”, – підкресли глава  держави.

“В 2017 році розвиток економіки має принести соціальні результати. Це наша принципова позиція”, – сказав про плани і завдання української влади і суспільсьва Президент.

Довідково: Товариство з німецько-японськими інвестиціями «СЕ Борднетце-Україна» – міжнародна компанія, заснована фірмою Сумітомо Електрік Борднетце в 2006 році. Є постачальником систем до міжнародної автомобільної промисловості. ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – це приклад іноземних інвестицій в економіку Тернопільщини. Воно працює в області уже понад 10 років і продовжує розвивати свої потужності. У 2016 року  почато будівництво нового підприємства у Чортківському районі. Загалом у реалізацію цього проекту буде вкладено 12 мільйонів євро інвестицій.

Повний виступ Президента під час відкриття підприємства в Чорткові в ході візиту на Тернопільщину – телеканал 112 Україна.