“Не бачу тут нічого поганого”, – Путін зробив заяву щодо миротворців на Донбасі і висунув три умови

Путін дуже крупноПрезидент Росії заявив, що не проти миротворчої місії ООН на Донбасі, однак виснув до миротворців три умови.

Як передає “Інтерфакс“, Володимир Путін заявив, що функцією такої миротворчої місії він вважає забезпечення безпеки спостерігачів ОБСЄ і тільки це.

“Наявність миротворців, навіть можна сказати не миротворців, а тих людей, які забезпечують безпеку місії ОБСЄ, вважаю цілком доречним і не бачу тут нічого поганого. Навпаки, вважаю, що це пішло б на користь вирішення проблеми на південному сході України”, – заявив президент Росії і додав, що йтися може “лише про функції забезпечення безпеки співробітників ОБСЄ”.

Другою умовою Путін назвав місце перебування такої місії - виключно на лінії розмежування.

"Друге – ці сили повинні знаходитися в зв'язку з цим на лінії розмежування і на жодних інших територіях", – сказав Путін за підсумками саміту БРІКС.

Третя умови, за якої президент "не проти" миротворців ООН на Донбасі, - це введення такої місії після розведення сторін конфлікту і за погодження керівництва самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

""Третє – вирішення цього питання має відбутися не інакше, як після розведення сторін і відведення важкої техніки, і це не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік - ДНР і ЛНР", – сказав російський президент.

При цьому Путін доручив російському МЗС підготувати відповідний проект документа для розгляду на засіданні Радбезу ООН.

"Якщо все це зробити, це точно піде на користь вирішенню проблеми на південному сході України. І ось міністр тут, будемо вважати, що це доручення МЗС внести відповідну резолюцію до Ради безпеки", – заявив президент Росії.