Гончарук заявив про готовність України на випадок появи коронавірусу в країні (Відео)

Гончарук знизу КП козирно Фото з відкритих джерелУкраїна значно посилює контроль на пунктах пропуску на своєму західному кордоні через спалах коронавірусу в Італії і в разі появи в Україні коронавірусу готова йому протидіяти.

Про це заявив на брифінгу 24 лютого Прем’єр-міністр України.

За словами Олексія Гончарука, в кожній області України для надання належної меддопомоги інфікованим коронавірусом уже підготовані інфекційні бокси.

“Визначені спеціальні лікарні, в яких обладнані спеціальні бокси. Всі медики знають, що слід робити”, – заявив Гончарук.

Глава українського Уряду наголосив, що всі необхідні для боротьби з коронавірусом медикаменти і медичні засоби аж до масок, в українських лікарів є в наявності.

Читайте також: В Італії, де шириться коронавірус, зареєстровано понад 15 тисяч українців

Зараз для України особливо актуальним стало питання перевірки громадян, які приїздять в Україну з Італії, де кількість випадків зараження коронавірусом стрімко зростає.

Тому, пояснив Олексій Гончарук, на всіх прикордонних пунктах пропуску та в аеропортах і на автовокзалах у всіх пасажирів транспорту, що прибуває з Італії, перевірятимуть температуру тіла.

Читайте також: Консульство України в Мілані припинило роботу з сьогоднішнього дня

Українські дипломати заявили, що не рекомендують українцям їхати в регіони Італії, де був виявлений коронавірус.

Читайте також: Коронавірус в Італії забрав уже 7 життів

Більше про це – у відео 5 каналу та у повній версії брифінгу Прем’єр-міністра України у відео 5 каналу