Життя російського найманця на Донбасі Кремль оцінює вчетверо дешевше, як життя свого найманця в Сирії

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозі

Життя російського найманця, який воює за “рускій мір” на Донбасі, вчетверо дешевше за життя такого ж найманця, який воює в Сирії.

Такі дані оприлюднив на своїй сторінці в мережі колишній “міністр оборони ДНР” полковник ФСБ Ігор Стрєлков.

Так, за його даними, російський “іхтамнєт”, який воює за терористичні “ДНР” і “ЛНР”, отримує зарплату 15 тисяч рублів, тоді як такий же найманець в Сирії у приватній військовій компанії має 60 тисяч рублів на місяць.

Читайте також: Ходаковський в істериці: у бойовиків «ДНР» 16 травня — величезні бойові втрати

Як стверджує Стрєлков, цифри говорять самі за себе: “гарматне м’ясо” у Сирії дорожче, бо Донбас перестав бути для Кремля пріоритетом. Тепер Сирія для Москви “сакральніша”.

Тому бойовики, які воюють на окупованому Донбасі, прагнуть покинути "армії" терористичних псевдореспублік і завербуватись на Близький Схід. Однак туди беруть кращих, тому в так званих арміях "ДНР" і "ЛНР" залишаються бойовики низької військової кваліфікації.

Читайте також: Втрати бойовиків на Донбасі за тиждень перевалили за півсотні

Також Стрєлков назвав і втрати серед таких найманців - у Сирії вони вищі, як на Донбасі і сягають до 50%. Тіла половини російських найманців назад у Росію з Сирії навіть не відправляють, а закопують там же.

Щодо втрат регулярної армії Росії в Сирії, то, вважає Стрєлоков, офіційна статистика занижена на порядок.

Читайте також: У Росії заявили про загибель ще одного свого радника в Сирії (Фото)

Додамо, що Міноборони Росії наразі від початку кампанії в Сирії офіційно підтвердила загибель там 32-х російських військових.

ф1-