Названа ще одна причина, чому активну фазу війни Україна хоче завершити до зими

Андрій Єрмак під час візиту на передову Донбасу. Архівне фото з сайту Президента України

Україні треба завершити активну фазу війни до початку зими, щоб Росія взимку не завдавала ударів по критичній інфраструктурі подачі тепла.

Про таку одну з причин необхідності завершення активних боїв до кінця осені заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Це одна з причин, чому ми хочемо вжити максимальних заходів для завершення активної частини війни до кінця осені”, – заявив Єрмак.

За його словами, це складне та амбітне завдання, але "життєво необхідне". Бо чим довше війська РФ будуть окопуватись для позиційної війни, тим важче ЗСУ буде вибивати російських окупантів з України.

"Ми робимо все для того, щоб цілі деокупації було досягнуто. І, відповідно, пояснюємо це нашим партнерам. Вони поділяють нашу позицію", - наголосив глава Офісу президента України.

Читайте також: “Беззастережна катастрофа”, – Арестович назвав новий стратегічний задум армії РФ з “ключем всієї війни” (Відео)

Нагадаємо, повномасштабне військове вторгнення в Україну Росія почала 24 лютого цього року. Відтоді війська РФ цілеспрямовано б'ють у тому числі по критичній інфраструктурі України, зокрема, і по ТЕС, газогонах та інших об'єктах.