Назвали нову адресу, за якою можна поскаржитись на чиновників Тернопільської міськради

Тернопільська міськрада-будівля 7 днівУ Тернопільській міськраді запрацювала електронна скринька, куди городяни можуть надсилати свої скарги на місцевих чиновників – відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

Адресу цієї електронної скриньки опублікував сайт Тернопільської мерії з обіцянкою, що на електронні листи будуть реагувати оперативно.

У Тернопільській міській раді запрацювала електронна скринька, на яку тернополяни можуть писати скарги чи зауваження щодо дій (бездіяльності) посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Доступ до поштової скриньки буде обмежено і переглядати скарги, а відтак і реагувати на них, зможуть лише заступник міського голови Іван Хімейчук, начальник управління організаційно-виконавчої роботи та головний спеціаліст з питань управління якістю.

Надсилати скарги можна на електронну скриньку [email protected]

Також у всіх структурних підрозділах міської ради будуть розміщені звичайні скриньки та «Журнали зауважень та пропозицій», у які тернополяни в довільній формі зможуть писати зауваження щодо роботи працівників міської ради.