Навколо призначення Жебрівського на нову посаду розгорається скандал

ф1Павло Жебрівський не може бути аудитором НАБУ, оскільки не має необхідного для цього досвіду роботи.

Проце завляє Центр протидії корупції.

“Павла Жебрівського призначили на посаду аудитора НАБУ за квотою Президента з порушенням закону. Стаття 26 ЗУ “Про Національне антикорупційне бюро” чітко визначає, що аудитор НАБУ повинен мати досвід роботи в правоохоронних чи судових органах за кордоном або в міжнародних організаціях. Павло Жебрівський, згідно з його офіційною біографією, такого досвіду роботи за кордоном чи в міжнародних організаціях не має”, – йдеться в повідомленні Центру протидії корупції.

“Призначення аудитора НАБУ з порушенням закону може бути оскаржене в суді, — стверджує Олена Щербан, юрист Центру протидії корупції.  — Саме тому, якщо інформація про наявність у нього закордонного чи міжнародного досвіду не буде підтверджена документами, ми підемо з колективним позовом від антикорупційних громадських організацій до суду”, — додає вона.

Читайте також: Порошенко призначив Жебрівського на нову посаду

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Павло Жебрівський указом Президента України 13 червня був звільнений із посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, а 19 червня іншим Указом за підписом Петра Порошенка був призначений зовнішнім аудитором НАБУ.