Навчання з основ цивільного захисту на Тернопіллі вже пройшли 506 осіб

нарадаУже 65% захисних споруд на території Тернопільської області – у належному стані.

Про це доповів заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра під час засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій, яке відбулося 2 лютого під керівництвом прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у режимі селекторної наради. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Усі укриття та сховища в Тернополі можуть вмістити майже 30 тисяч людей (Відео)

– На Тернопільщині розміщені 544 захисних споруд, з них 478 – протирадіоаційних укриттів і 66 сховищ, – констатував чиновник. – На жаль, впродовж десятків років цивільним захистом ніхто не займався. Сьогодні ми пожинаємо плоди такого суто формального підходу до роботи у цій сфері і за лічені дні змушені виконувати обсяг роботи, що мав бути виконаний протягом років.

За словами заступника голови обладміністрації, згідно із дорученням Уряду, в області запланували провести навчання з основ цивільного захисту для 506 осіб. Упродовж січня такі навчання уже пройшли 29 державних службовців і 200 вчителів.

Читайте також. Для кожної надзвичайної ситуації у Тернополі — інший варіант повідомлення

– В умовах режиму підвищеної готовності, який діє на території краю, ми повинні бути знати та вміти швидко реагувати при виникненні надзвичайних ситуацій, терористичних актів, інших ситуацій, які загрожують безпеці жителів області, – наголосив пан Бицюра. – Тому зараз наш пріоритет – проведення навчань, інструктажів, показових занять для якомога більшої кількості населення. Адже поінформований – отже, озброєний.

Софія Левицька