Навальний показав “палац Путіна”. Фільм збирає рекордну кількість переглядів (Відео)

Фільм російського опозиціонера Олексія Навального про палац для Путіна за 5 днів на Youtube вже переглянули 85 мільйонів глядачів. Це найбільша кількість переглядів, яке отримало будь-яке з попередніх розслідувань Навального.

У цьому фільмі Олексій Навальний стверджує, що на будівництво палацу для Путіна на чорноморському узбережжі Краснодарського краю скинулись російські олігархи. Саме тому Навальний назвав фільм “Історія найбільшого хабара”. За даними Навального, палац коштує сотню мільярдів рублів і його будівництво триває.

Фільм-розслідування команда російського опозиціонера опублікувала 19 січня на сторінці Навального в Youtube відразу після того, як Навального арештували після повернення в РФ з німецької клініки. 

"Олексій не хотів, щоб головний герой цього розлідування – Володимир Путін – думав, що ми його боїмося і про його найбільший секрет розповідаємо з-за кордону", - написала в антоції до фільму-розслідування команда Навального.

У Кремлі визнають, що палац під Геленжиком є, та заявляють, що належить він не Путіну, все майно якого начебто відображено в декларації як президента Росії.

Із 19 січня фільм про палац Путіна переглянули вже 85 мільйонів людей. Це вдвічі більше, як найгучніше розслідування Навального 2017 року про статки тодішнього прем'єра РФ Дмитра Мєдвєдєва.