Науковці зібралися годувати європейців сиром з бактерій людських пупків та пахв

FederalPost
FederalPost

Усім відомі такі сорти сиру, як моцарелла, фета або брі, але мало хто чув про “людський сир”. Саме такий продукт створили науковці, використавши для його приготування бактеріальні культури художників, науковців, антропологів і сироварів, передає FederalPost.

На виставці в Дубліні, яка була присвячена синтетичній біології, був показаний незвичайний проект Selfmade, що представляє одинадцять сирів.

Цікавинка полягала в тому, що всі продукти були виготовлені з бактеріальних культур, зібраних із шкіри антропологів, сироварів, художників і служителів науки.

"Selfmade являє собою серію мікробних ескізів у вигляді сирів. Кожен з нас має унікальний і різноманітний набір бактерій, що живуть на шкірі, - повідомила біолог Христина Агапакіс (Christina Agapakis). - Якщо використовувати ці культури замість молочнокислих бактерій, можна отримати сир з певним смаком і запахом".

Згідно з інформацією сайту Dezeen, донори зібрали необхідний матеріал стерильними ватними тампонами зі шкіри пупка, ступень, пахв, носа і слизової рота, а потім передали його дослідникам, які використовували бактеріальні культури для виробництва харчового продукту.

Прикметно, що аромати сирів відрізнялися один від одного, нагадуючи запахи тіл учасників експерименту.

"Немає нічого дивного в тому, що запахи сиру і тіла схожі, - каже Агапакіс. - Коли ми почали працювати, то були здивовані тим, що сир і частини тіла, що неприємно пахнуть, зокрема ноги, мають не тільки подібні молекули запаху, а й схожі мікробні популяції".

Під час виставки науковці звернулися до всіх вразливих особам, що відчувають нудоту при думці про сир з пахв, зазначивши, що даний продукт був створений тільки для проекту Selfmade.

"Цей сир не для їжі, а для роздумів, - підкреслила біолог. - Мета проекту полягає в демонстрації можливостей мікробіології, які можуть бути використані для створення синтетичних мікробів з поліпшеними властивостями. Крім того, ми сподіваємося, що виставка приверне увагу до важливості та потенціалу бактерій, а також допоможе побороти страх перед мікроорганізмами. Можливо, наші роботи стануть темою для бесід про нашому тілі і наших бактеріях".