Науковці, бізнес і влада обговорили у Тернополі новації податкової реформи (Фото)

preview1«Новації в оподаткуванні-2015» – тема, що цікавить нині кожного платника податків. Тож вона і стала ключовою на засіданні “круглого столу”, що відбулося в приміщенні Тернопільського національного економічного університету.

Організаторами заходу спільно з ТНЕУ виступили Тернопільська міська рада та Головне управління ДФС у Тернопільській області. Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС в області.

Участь в інформаційно-науковому заході взяли науковці, представники бізнесу, влади та громади. Із вступним словом до них звернувся начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат.

Читайте також. Тернопілля: легітимність сім’ї Гут як акціонерів «Мрії» офіційно втратила силу (Відео)

Він відзначив, що головними новаціями податкової реформи є зниження єдиного соціального внеску, реформування податку на додану 54df015e89b2bвартість, податку на прибуток, спрощеної системи оподаткування, податку на нерухоме майно.

54df0171034f2- Ми з вами живемо в час, коли основною проблемою є стабілізація та відродження економіки. І, зрозуміло, що без реформ жодного розвитку ситуації на краще та руху вперед не буде. Відповідно, зараз відбуваються великі зміни як в адмініструванні податків, так і в стосунках з бізнесом. Проте головне, що ми маємо зробити, – це змінити ментальність як працівників фіскальної служби, так і бізнесу, ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції, – наголосив Ігор Комендат.

Читайте також. Тернопіль: учасники семінару отримали електронну версію слайдів з інформацією щодо податкової реформи

Жваве обговорення в присутніх на заході викликала тема податку на нерухомість, новацій в оподаткуванні доходів фізосіб, реформування єдиного внеску, податку на додану вартість, податку на прибуток. Із доповідями на таку тематику виступили фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області та науковці Тернопільського національного економічного університету.

Софія Левицька