Нацрада з телерадіомовлення дала добу на вимкнення російських каналів

11Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від українських провайдерів протягом доби припинити мовлення російських телеканалів, які продовжують незаконно транслюватися на території України. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook член Нацради Ольга Герасим’юк.

“Нацрада з телебачення і радіомовлення дала добу для негайного відключення ворожого контенту тим мовникам, які ретранслюють російську пропаганду на Донбасі, в Луганську”, – написала вона.

За її словами, основною причиною, по якій заборонені для трансляції в Україні пропагандистські російські канали продовжують транслюватися, є те, що раніше “ніхто не брав на себе відповідальність дати команду натиснути “викл”.

Нагадаємо, Національна рада звернувся до суду з позовом про заборону ретрансляції в Україні російського каналу “ТВ Центр-International”, а від провайдерів зажадав припинити незаконну ретрансляцію телеканалів Life News і REN-TV.

З середини березня в Україні діє заборона на мовлення чотирьох російських каналів: “Перший канал. Всесвітня мережа”, “РТР-Планета”, “Росія-24”, “НТВ-Мир”.