“Націоналізація ДНР”, якої “нема”? Бойовики захопили українське підприємство

Укренерго-вивіскаГрупа озброєних осіб на чолі з керівником підприємства електромереж, створеного так званою владою терористичної “ДНР”, захопила приміщення Донбаської енергосистеми ДП “НЕК “Укренерго” в окупованій Горлівці. Про це повідомляє прес-служба “Укренерго”.

За неофіційною інформацією, ця акція здійснена на виконання розпорядження керівництва окупаційної влади про націоналізацію об’єктів енергетики, що належать Україні.

“01.07.2016 р. керівники Донбаської ЕС не були допущені на робочі місця. Виконання вказівок законного керівництва ЕС блокується озброєними особами, які перебувають у приміщенні енергосистеми. Технічний персонал середньої ланки примушують писати заяви про перехід в штат створеного сепаратистами підприємства електромереж і виконувати вказівки його керівництва”, – йдеться в повідомленні українського підприємства.

Там підкреслюють, що такі незаконні дії є грубим порушенням мінських угод, законодавства України та прав її громадян.

"Відсторонення від керування кваліфікованих фахівців, які здійснювали управління такими високотехнологічними процесами, як диспетчеризація та експлуатація магістральних електромереж, і заміна їх підготовленими для виконання цих функцій людьми, загрожує постійній роботі ОЕС України і, насамперед, надійності енергопостачання споживачів окупованої території Донбасу", - сказано в повідомленні.

В "Укренерго" наголошують, що компанія вживає необхідні заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми України.

Додамо, що раніше "Укренерго" заявила, що розглядає можливість самостійного подати в міжнародний суд позов до Російської Федерації про відшкодування збитків через втрату кримських активів через анексію півострова.

Читайте також: Терористи швидко передумали «націоналізовувати» державні підприємства України на окупованій території

Додамо також, що в червні терористична "ДНР" ухвалила так званий "закон про націоналізацію", відповідно до якого все майно, що знаходиться на тимчасово окупованій території Донеччини, стає власністю "ДНР".

Невдовзі представник "ДНР" у Мінську заявляв, що ніякої "націоналізації" і закону про неї не було.