Нацгвардія спростувала інформацію про розстріл поранених у лікарні Донецька

imagesКомандування Національної гвардії України спростувало інформацію стосовно «погроз з боку силовиків в адресу мирного населення м. Донецька  та розстрілу поранених у Донецькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Калініна, а також обмеження пересування громадян за межі населеного пункту». Про це  повідомили у прес-службі Нацгвардії.

“Наголошуємо, що сили Національної гвардії України, які задіяні в заходах АТО, не виконують будь-яких службово-бойових завдань на території міста Донецька.

Розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності та дискредитує діяльність військовослужбовців Національної гвардії України, впливає на свідомість громадян та перекручує перебіг подій.

Вкотре звертаємося до незалежних ЗМІ з вимогою користуватися інформацією із офіційних та достовірних джерел. Розповсюдження неправдивої інформації у складний для країни час є нічим іншим, як спробою загострити суспільно-політичну обстановку та перекласти відповідальність за вчинення правопорушень на правоохоронців”, – зазначили у Нацгвардії.