Наступний пішов: Генпрокуратура оголосила підозру Геннадію Кернесу

imagesСлідом за Олександром Єфремовим та Михайлом Чечетовим, правоохоронці взялися за мера Харкова. Так, Генеральна прокуратура оголосила підозру Геннадію Кернесу.

Співробітники генпрокуратури України вручили підозру про вчинення низки злочинів міському голові Харкова Геннадію Кернесу. Силовики звинувачують екс-регіонала в погрозах і викраденнях громадян України. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

«Слідчими Генеральної прокуратури України 2 березня 2015 року Геннадію Кернесу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про завершення досудового розслідування», – повідомили в відомстві.

Силовики сказали, що станом на 4 березня 2015 року потерпілі та Геннадій Кернес вже ознайомилися з матеріалами кримінального провадження.

Раніше ми повідомляли, що декілька днів назад Геннадій Кернес заявив, що він не задоволений перебігом розслідування замаху на своє життя. Він прямо звинуватив міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у бажанні йому смерті.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Віктор Шокін сказав, що слідчі найближчим часом мають вручити підозру про вчинення низки злочинів міському голові Харкова Геннадію Кернесу. Йому інкримінують хуліганство, незаконне позбавлення волі та катування людей.