Наступ РФ захлинувся на кількох напрямках, але окупанти продовжують штурмувати позиції ЗСУ (Мапа, Відео)

Російські окупанти у “битві за Донбас” продовжують намагатись іти в наступ на Слов’янському, Бахмутському і Сєвєродонецькому  напрямках. На всіх цих напрямках ЗСУ відбили ворожі наступи.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Українські воїни успішно відбивають спроби штурмових дій противника у Сєверодонецьку та Тошківці, бойові дії тривають”, – констатує українське військове командування.

Читайте також: Жданов пояснив, чому війська РФ не зможуть оточити ЗСУ у Сєвєродонецьку (Відео)

Як ідеться в повідомленні, на Бахмутському напрямку російські окупанти безуспішно намагались взяти штурмом Золоте-3, Новолуганське і Берестове.

"На Бахмутському напрямку ворог вів артобстріли наших позицій в районах Спірного, Яковлівки, Покровського, Клинового та Новолуганська. Авіаудар армійської авіації зафіксовано поблизу Устинівки. Наступ противника, завдяки діям наших воїнів, у районі Миколаївки захлинувся. Ворог зазнав втрат та відійшов. Перегруповується для поновлення наступу. Використовуючи результати вогневого ураження, противник вів штурмові дії в районах населених пунктів Золоте-3, Новолуганське, Берестове. Зазнав втрат і відійшов на раніше зайняті позиції. Веде штурмові дії в районі Врубівки, бої тривають", - інформує Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Війська РФ хочуть влаштували ЗСУ “локальний котел” на Донбасі – відоме місце (Мапа, Відео)

На Слов’янському напрямку  українські військові відбили штурм російських окупантів біля Долини і Богородичного, але війська РФ продовжують наступ на Краснопілля.

"На Слов’янському напрямку основні зусилля противник зосереджує на продовженні наступу на Слов’янськ. Здійснював артилерійські обстріли районів населених пунктів Шевелівка, Вірнопілля, Грушуваха, Нова Павлівка. Завдав авіаудару поблизу Гусарівки. Штурмові дії в районах населених пунктів Богородичне та Долина наші воїни успішно відбили. Ворог веде наступ у напрямку Краснопілля, бойові дії тривають", - повідомляє Генштаб ЗСУ.

Також ЗСУ відбили наступ російських військ на Новопавлівському напрямку.

Читайте також: У ISW сказали, на взяття якого українського міста націлились війська РФ (Карта)

На інших напрямках "битви за Донбас" російські окупанти наступальних дій не вели, та продовжували обстріли позицій українських захисників.

Читайте також: Олена Білозерська: “Найближчі тижні на гарні новини з фронту очікувати не доводиться” (Відео) 

карта Ukraine War Map станом на 14 червня (збільшення - тут)