Наступ РФ на Україну “вірогідний, але не обов’язковий”: Резніков назвав всі дані. Повна версія виступу міністра у ВР (Відео)

Олексій Резніков. Фото – censor.net.ua

Зараз біля кордонів України та на окупованому Донбасі і в анексованому Криму 94 тисячі 300 тисяч російських військових.Створити ударне угруповання, спроможне атакувати Україну, Росія зможе не раніше кінця січня. Однак Україна зі своїми західними партнерами робить все, щоб звести вірогідність нового військового вторгнення Росії в Україну до нуля.

Про це заявив сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній раді міністр оборони України Олексій Резніков.

“Наголошую: ескалація є вірогідним сценарієм, але не обов’язковим”, – заявив глава оборонного відомства України.

Олексій Резніков наголосив, що українська військова розвідка разом із розвідками країн Заходу дуже пильно слідкує за ситуацію з нарощуванням російських військ біля кордонів України.

"Сюрпризів не буде", - запевнив Резніков.

Міністр наголосив, що пріоритетним для України і її західних союзників є дипломатичний шлях усунення загрози нового вторгнення РФ в Україну. Та якщо Росія таки почне наступ, то українська армія буде готовою його відбити.

"Чим краще ми спрацюємо - самі і разом з партнерами, - тим меншою буде загроза ескалації. Спосіб - зробити ціну можливої ескалації неприйнятною для агресора. Україна найбільше зацікавлена у політико-дипломатичному сценарії врегулювання. Жодних силових провокацій з нашого боку в принципі бути не може. Водночас шлях "умиротворення агресора" не розглядається. У разі потреби Україна дасть відсіч", – наголосив міністр оборони Олексій Резніков.

Більше - у повній версії виступу міністра оборони України у парламенті у відео Інформаційного управління Верховної ради України.