Наступ на двох флангах – бійці ЗСУ відібрали в російських окупантів 2,5 км окупованого Донбасу

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsБез порушення Мінських угод українські військові на Донбасі покращили своє тактичне становище і взяли під контроль майже 2,5 км раніше окупованої території Донбасу.

Про такий вагомий успіх українських військових повідомив у Фейсбук військовий волонтер Юрій Мисягін.

Він проінформував, що наступ на російських окупантів відбувся на Луганському фронті внаслідок спецоперації, яку бійці ЗСУ готували весь березень і успішно провели в квітні-травні.

“Складність полягала в тому, що операція одночасно проводилася відразу в двох напрямках: на правому і лівому фланзі”, – зазначив Мисягін.

Він підкреслив, що українські бійці вже закріпились на нових передових позиціях.

“На 14 травня батальйон просунуться вперед на одному з флангів на 1500 метрів, на іншому – на 900 метрів”, – проінформував волонтер.

Читайте також: Нова потужна перемога ЗСУ на Донбасі: бійці батальйону «Донбас-Україна» з боєм суттєво просунулись вперед

Юрій Мисягін не вказав, який саме батальйон ЗСУ і де саме на Луганському фронті провів таку успішну спецоперацію, та очевидно, що мова може йти про просування вперед 46-го штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” під Новозванівкою.

Читайте також: Бійці ЗСУ про спецоперацію зі звільнення 1 км окупованого Донбасу: «Нас було 4 чоловіки» (Відео, Мапа)

2 травня  з повідомлення командира цього підрозділу ЗСУ стало відомо, що батальйон просунувся вперед майже на кілометр у бік окупованого бойовиками “ЛНР” селища Калинове і зайняв там стратегічно важливі висоти.

ф1