“Настав час дій”, – заявили підприємці Тернополя і для цього об’єднались (Фото, Відео)

IMG_3761-nНовоутворене громадське об’єднання є поза політикою та не підконтрольне владі. Стати членом спілки може кожен підприємець або підприємство-юридична особа. Про це під час прес-конференції у Тернополі розповіли ініціатори створення ще одного громадського об’єднання підприємців краю – спілки «Рада бізнесу Тернопілля».

Очолив спілку відомий тернопільський підприємець, директор ТОВ «МЕЛВІС» Віталій Сороколіт.

Під час прес-конференції спікери Віталій Сорокаліт, Ярослав Колодій, Руслан Березюк та Андрій Газилишин озвучили головну мету організації: відстоювання прав підприємців, створення позитивного бізнес-клімату на Тернопіллі, координація дій підприємців на об’єднання зусиль для захисту своїх законних прав.

Крім того, завданням громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» є активна боротьба з корупцією та самоуправством чиновників; організація заходів, спрямованих на забезпечення прозорості роботи влади та громадського контролю за нею; інформаційний моніторинг ефективності використання державних ресурсів, коштів та майна громади; забезпечення сприятливого середовища для ведення бізнесу без чиновницьких перепон.

Зараз, повідомили спікери, уже створена група в соцмережі Facebook.  На часі – розбудова спілки та  її структурних підрозділів, організація роботи інтернет-порталу. Працювати спілка буде за кількома напрямками, зокрема, інформаційним, юридичним, антикорупційним та антирейдерським.

«Ми не хочемо жити так, як жили до цього, ми більше не будемо терпіти стару систему влади. Настав час дій!», - заявляють підприємці.