Наслідки рішення КСУ можуть мати світовий резонанс для України – Зеленський терміново скликає РНБО (Відео)

Через рішення Конституційного суду України про визнання незаконними низки антикорупційних норм Володимир Зеленський  скликає термінове засідання Ради нацбезпеки і оборони України.

Про це повідомляє сайт Президента України.

Як ідеться в повідомленні, засідання РНБО відбуватиметься в закритому для преси режимі. В ході засідання члени Ради нацбезпеки і оборони України мають намір обговорити, як максимально швидко розробити нові антикорупційні законопроєкти, щоб подати їх на затвердження парламенту.

"Необхідні законопроекти, які в подальшому запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані Главою держави до Верховної Ради як невідкладні", - повідомляє сайт Президента України.

Читайте також: КСУ скасував низку антикорупційних норм – у Зеленського відреагували (Відео)

Рішення Конституційного суду України про скасування антикорупційних норм в українському законодавстві загрожує гігантським кроком назад на шляху євроінтеграції України, вважають експерти.

"Створення антикорупційної системи було не тільки умовою безвізу. Рішення КСУ - це може бути взагалі перегляд всього формату співпраці МВФ з Україною, це можуть бути значно глибші процеси", - застеріг екс-глава МЗС України Павло Клімкін.

Читайте також: КСУ заблокував вступ на посади переможців місцевих виборів – НАЗК

Більше подробиць про наслідки резонансного рішення КСУ - у сюжеті 5 каналу.