Наслідки НП у ВР: нардеп показала, що розбило їй голову (Фото)

Постраждалій Устіновій надають медичну допомогу. Фото – ФБ Стефанишиної

У Верховній раді України сьогодні вранці сталась надзвичайна подія, внаслідок якої постраждала народний депутат Олександра Устінова. У неї травма голови.

Як повідомила у Фейсбук сама Устінова, а також її колега з фракції “Голос” Ольга Стефанишина, інцидент стався через падіння на Устінову частини засуву дверей Верховної ради. У результаті в Олександри Устінової розсічена голова. До неї викликали швидку.

Як згодом після надання першої медичної допомоги повідомила постраждала, їй пощастило, що металічна частина впала не торцем, інакше травма голови була б значно серйознішою.

"Тепер МРТ завтра, крапельниця і все ок! Розсічення - то нестрашно", - написала Устінова.

Нардеп опублікувала фото дверей ВР і деталі, що впала.

Як видно на фото, опублікованих Устіновою і Стефанишиною, на голову народному депутату впала залізна планка, що мала б тримати двері VI під'їзду Верховної ради. За твердженням Устінової, вага деталі - близько півтора кілограма.

"Якби цей засув на фото (важить десь 1,5 кг летів зверху) впав не пласкою поверхнею, а гострою, все було б набагато гірше... Всім дякую за турботу, сказали - все поремонтують", - написала Олександра Устінова.

Всі фото - ФБ Олександри Устінової
"Так виглядає "нападник", - написала в анотації до фото постраждала Устінова