Наслідки буревію в Одесі: дерево впало на житловий будинок і пошкодило п’ять квартир (Відео)

фото: Суспільне. Одеса
фото: Суспільне. Одеса

Співробітники “Одесміськзелентресту” прибрали дерево, яке 24 лютого впало на будинок вулиці Різовській, 33. Про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства.

У результаті падіння дерева, зазнали пошкоджень 5 квартир, стверджують мешканці будинку.

За словами мешканки будинку Людмили Лисікової, підіймати тополю почали зранку, 25 лютого.

“Приїхали хлопці, вчора увечері зібрали ту жінку похилого віку, яка була заблокована. Вивезли її на деякий час. Зранку почали роботу з розпилювання дерева. Потихеньку виносять його краном з двору”, – зазначила Людмила Лисікова.

Як розповіла власниця квартири, яку пошкодила тополя, Євгенія Лисікова, під час прибирання дерева мешканців будинку усередину не пускали, бо там знаходитись було небезпечно.

"Мене о дев’ятій ранку вигнали з квартири. Сказали, вам небезпечно знаходитись у будівлі, тому стійте на вулиці. Сказав, начебто, Труханов, що коли приберуть дерево, тоді будуть щось вирішувати. Чекаємо поки", – пояснила Євгенія Лисікова.

Літню жінку з інвалідністю, яка була заблокована у квартирі, відселили.

Про це журналістам Суспільного повідомила прессекретарка Одеської міськради Наталя Мальцева. Жінці пропонували переїхати до відселенського фонду, але вона відмовилась. За словами Наталії Мальцевої, зараз жінка знаходиться в одному з гуртожитків міста.

Подробиці - у відео UA: ОДЕСА: