Нашим правоохоронцям, які нині служать у східних областях, потрібна допомога

mvs1Понад тонну м’ясних і рибних консервів доправили до Ізюма Харківської області представники Тернопільської міської ради та громадської організації «Автомайдан Тернопіль».

Читайте також. Нові посади отримали: Богомол, Кісіль і Пашковський

Продуктову провізію доправили на блокпости, де несуть службу бійці спеціальної роти патрульної служби управління Міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 5 травня.

- Ініціатива підтримати правоохоронців Тернопільщини, які несуть службу і забезпечують охорону громадського порядку на сході, надійшла від міського голови Сергія Надала, - каже представник міської ради Микола Сивирин. - Місцеві підприємці підтримали пропозицію і в найкоротші терміни зібрали понад тонну рибних та м’ясних консервів.

Однак чи не найважчим етапом стало транспортування провізії до місця призначення. Таку місію взяли на себе керівники громадської організації «Атомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький і Роман Саган.

Читайте також. Надал VS Облещук: конфлікт між мерією і міліцією набирає обертів (Документ)

- Ніколи не думав, що дорога на схід нашої держави буде такою нелегкою і небезпечною, - поділився враженнями Микола Сивирин. – Але незважаючи ні на що, ми таки дісталися на Харківщину, побували на блокпостах, де служать тернопільські правоохоронці. Підтримки та допомоги наші міліціонери справді потребують. Їхні прохання ми передали керівництву обласного управління міліції.

Довідково. Допомогти тернопільським правоохоронцям, які несуть службу у східних областях нашої країни, можуть усі небайдужі. Перерахунок коштів можна здійснювати у ТОБФ «Правопорядок» ід. код - 26024950. Поточний рахунок: 26007060726896 ТФ ПАТ «Приватбанк», МФО-338783. Призначення платежу: «благодійний внесок». Без ПДВ. Також, зателефонувавши за номерами 098-586-62-98, 067-352-92-66, ви можете дізнатися, яку ще посильну допомогу можна надати тернопільським вартовим порядку.