Наших ДАІвців перед дорогою у Харків забезпечили і бронежилетами, і бензином (Фото)

10372070_275591019287364_7684171163376877860_n-nДесятеро працівників Управління ДАІ Тернопільщини виїхали для забезпечення безпеки дорожнього руху до Харківської області.

Читайте також. У добровольців сьогодні – присяга, а вже завтра – бойове злагодження у польових умовах (Фото)

Як повідомив сайт управління Державтоінспекції УМВС України в області, відправили їх 31 травня для несення служби із забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах у регіоні, де нині – доволі неспокійно. Тож священики Тернополя провели богослужіння, освятили службові автомобілі та працівників ДАІ, які поїдуть в іншу область. Кожному з них надали невеликі іконки та молитовники.

Перед виїздом провели додатковий огляд службових транспортних засобів, перевірили їх комплектацію та провели детальний інструктаж особового складу.

Читайте також. Зростання цін: поліс “Автоцивілки” – на 30-40%, світло – на 10-40% (Графіка)

- Відповідності до вимог Закону «Про боротьбу з тероризмом», 10 наших працівників направили в Харківську область для забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку під час проведення антитерористичної операції, - поінформував начальник управління МВС України в області полковник міліції Василь Облещук. - Усі працівники ДАІ повністю забезпечені бронежилетами, озброєнням, плащ-накидками, пайками, паливно-мастильними матеріалами та грошовим забезпеченням.

Начальник УДАІ в області Андрій Матрифайло, побажав працівникам ДАІ щасливого прибуття до місця призначення, добросовісного виконання покладених на них завдань і повернення після виконання службового обов’язку.

Довідково. В УДАІ висловили вдячність голові фонду «Апостол» Ігорю Апостолу та народному депутату України Михайлові Апостолу за надану допомогу. Адже бронежилети придбали для ДАІвців сам е вони.