“Наші вимоги залишаться незмінними” – основний месидж народного віче у Тернополі (ВІдео)

вічеТрадиційне віче відбудеться у Тернополі о 17 годині 29 січня під стінами облради на Грушевського, 8.

Читайте також. Майдан – це Крути 2014 року, кажуть у Тернополі

Нагадаємо, Майдан в обласному центрі через погіршення погодних умов кілька днів тому перемістився в «білий дім». Мітингувальники наголошують, що нічого не захоплювали, бо будівля облради належить громаді Тернопільщини. Голова облради Василь Хомінець розпорядився віддати у користування громадським активістам і депутатам усі вільні приміщення. Комендант будівлі – Володимир Стаюра.

Додамо, “губернатора” Валентина Хоптяна в ОДА не бачили вже більше тижня. За офіційною інформацією, він – “на лікарняному, але працює”. Свободівці стверджують, що він переховується в СБУ, повідомляє телеканал TV-4.

На щоденний вечірній Майдан вчора, 28 січня, прийшли сотні тернополян, повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”. На віче були присутні депутати Тернопільської облради Марія Чашка, Іван Друзь, Назар Яворський, Ігор Костів, Ігор Баконь, Олег Федик, депутат Бучацької районної ради Наталія Музичук і депутати інших місцевих рад.

Читайте також. Тернопільщина: козак Михайло Гавриляк стане почесним жителем Підволочиська (Фото)

– Наші вимоги залишаться незмінними. Головне завдання сьогодні – переломити саму систему влади, – каже, виступаючи перед присутніми, керівник Штабу національного спротиву, голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра. – Усі ці перемоги здобуваються завдяки вам – як в Тернополі, так в Києві. Ви знаєте, що в будь-якому випадку ми готуємося до можливого погіршення ситуації. Не дарма кажуть: “Щоб любити мир потрібно бути готовим до війни”.

Про які завдання йдеться? Політик озвучив: на Тернопільщині триває формування загонів самооборони, утвердження і легалізація Народної Ради та виконкому облради.

Читайте також. Тернопільська міліція з’ясовує, хто змусив Степана Кобіса написати заяву про вихід із Партії регіонів

– Нам не можна здаватися, треба стояти до перемоги, – каже Наталя Музичук. – Ми зараз бачимо, що багато хто з владних кабінетів тікає як щурі. Що потрібно з ними робити? Дотискати, не зупинятися ні на мить, тільки такою має бути наша боротьба, тільки вперед і ні кроку назад!

Закінчилося віче традиційним спільним виконанням Українського славня.

Довідково. Вчиняти на людей моральний і фізичний тиск, змушують їх писати заяви про вихід з політичної сили – такі дії є незаконними, наголошують у міліції. За їх вчинення передбачена кримінальна відповідальність. За одним із таких фактів – у Чорткові вже відкрили кримінальне провадження.