“Наші серця розриваються від болю”, – Президент України висловив співчуття Королю Нідерландів

Боїнг- свічка 777Від імені народу України Глава держави Петро Порошенко висловив співчуття Королю Нідерландів Віллему-Александру з приводу трагедії, в якій загинуло 192 підданих Королівства Нідерланди.

«Вчора, покладаючи квіти біля Посольства Нідерландів у Києві, я бачив площу перед Посольством, вщент заповнену квітами і знаками скорботи від українців. Наші серця розриваються від болю, як і серця Вашого народу», – заявив Президент України в телефонній розмові.

Президент зазначив, що за його дорученням, завтра близько 11 години в Харкові буде проведено жалобну церемонію вшанування пам’яті жертв катастрофи літака МН17. Після цього літак з тілами загиблих відлетить до Нідерландів для передачі родинам.

Король Нідерландів подякував народу України та Президенту Порошенку: «Я вдячний за неймовірну співпрацю та підтримку, яку Ви демонструєте у такі надзвичайно складні для Вашої країни часи». Його Величність Віллем-Александр також відзначив, що голландці побачили щирість і співучасть українців, і що це надзвичайно зблизило народи Нідерландів та України в момент спільної трагедії. «Сподіваюсь, ми в майбутньому зможемо дати позитивний розвиток такому зближенню», – наголосив Король Нідерландів.

Наприкінці розмови Президент Порошенко запросив Короля та Королеву Нідерландів в Україну у зручний для них час. «Я б хотів продовжити наш дружній діалог, який я мав честь розпочати з Вашою Величністю у Нормандії під час святкування 70-ої річниці висадки союзників. Я впевнений, що ми повернемо в Україну мир і матимемо можливість належно прийняти Ваші Величності в нашій державі», – сказав Президент України.