Нас зрадили під Іловайськом і звинувати у співпраці з ФСБ – комбат “Донбасу” Семенченко

1Військове керівництво покинуло бійців під Іловайськом, адже допомога, яка знаходилася у 20 кілометрах, йшла 2 доби. Про це в ефірі Громадського ТВ сказав керівник батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

“Нікого не було нам на допомогу, ніхто не приїхав ні до кого. Хлопців почали обстрілювати з мінометів, снайперських гвинтівок не на ураження, а тіснити їх до купи, щоб вони здавалися. Тоді з ними зв’язок був втрачений. Дві доби ніхто не приїжджав на допомогу – це не той темп, яким їдуть 20 кілометрів до оточених братів”, – сказав Семенченко.

“Хтось зміг відійти, а комусь доводилося здаватися, адже бойовий комплект скінчився. Наші групи розсіялися і почали виходити групами по 15-50 осіб. Росіяни надали обіцянки, що з нашими нічого не станеться, але представники “ДНР” лютували дуже серйозно”, – уточнив він.

"Я навіть згадую заголовки газет: "істерики під Іловайськом інспірувала ФСБ". Тобто, я повідомив про те, що в нас закінчується бойовий комплект і що ми оточені, що нам потрібна допомога під Іловайськ, а нас запідозрили в підробітках в ФСБ. А ось ті, хто нас туди завели – це, очевидно, патріоти України. ВСУ, яке прикривало нам тил, в цей час тікало, і після цього було двійне кільце оточення, після попереджень від місцевого командування. Але нам був наданий наказ там знаходитись", - сказав Семенченко.

С.Семенченко сказав, що зараз намагаються звести воєдино, скільки людей загинуло під Іловайськом, але таких цифр й досі немає.