Зеленський заявив після оголошення екзит-полу про продовження Україною мінського процесу – повна версія прес-конференції (Відео)

"Ми зробили це разрм", - такою була перша реакція в штабі Володимира Зеленського на результати екзит-полу ввечері 21 квітня. Фото - Reuters
“Ми зробили це разом”, – такою була перша реакція в штабі Володимира Зеленського на результати екзит-полу ввечері 21 квітня. Фото – Reuters

Володимир Зеленський подякував своєму опоненту Петру Порошенку за привітання з перемогою у виборах Президента України.

Із цього Зеленський почав свою прес-конференцію після оголошення результатів екзит-полу голосування у другому турі президентських виборів 21 квітня.

Читайте також: Дебати між кандидатами в Президенти України на НСК «Олімпійський» і в студії «Суспільного» — повна версія (Відео)

Відповідаючи на запитання журналістів, Володимир Зеленський підкреслив, що пріоритетом щодо розв’язання ситуації на Донбасі він бачить продовження Україною мінського процесу.

“Будемо йти до кінця, щоб зупинити вогонь”, – сказав переможець виборів Президента України у другому турі.

Читайте також: Остаточні дані екзит-полу у другому турі виборів Президента України 21 квітня (Відео, Графіка)

Володимир Зеленський також дав зрозуміти, що генерального прокурора буде змінювати.

“У нас будуть заміни кадрові”, – сказав Зеленський, не уточнивши, які саме, та пообіцяв, що з цього приводу буде окрема прес-конференція.

Читайте також: «Буду боротись за Україну», — повна версія виступу Петра Порошенка після оголошення екзит-полу 21 квітня (Відео)

Повна версія прес-конференції Володимира Зеленського – ТСН.