Народний депутат України просить відгукнутися порядних і чесних людей для роботи у Громадській раді ветеранів

фото: vikna.if.ua
фото: vikna.if.ua

Розпочалося приймання заяв для участі в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України.

Про це повідомляє сайт міністерства.

“Проведення установчих зборів Громадської ради при Мінветеранів відбудеться о 10:00 28 лютого 2019 р. за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 30/1 (Центральний будинок офіцерів Збройних сил України).

У міністерстві запрошують стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов’язана з діяльністю Мінветеранів, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі й завдання діяльності. Сфера діяльності та завдання Мінветеранів визначені Положенням про Міністерство у справах ветеранів України".

З цього приводу висловився і народний депутат України Олег Барна, який написав у своєму Фейсбуці:

"СКАЗАЛИ-ЗРОБИЛИ.
Шановні бойові побратими!

За ініціативою депутатів фракції БПП у ВРУ створено Міністерство ветеранів.

Тепер нам потрібно створити Громадську раду. Отож прошу рекомендувати істинних порядний чесних побратимів, щоби робота Міністерства та соціальний захист були наближеними до потреб ветеранів, ефективними та мобільними".