Народна Рада України – єдиний легітимний орган влади, який визнають на Тернопіллі

P1250009-nХвилиною мовчання присутні на сесія Тернопільської облради 25 січня вшанували пам’ять загиблих активістів Євромайдану. Після цього взялися до вирішення важливих політичних питань.

Нагадаємо, зала заледве помістила усіх охочих представників громадськості, політичних партій, ЗМІ, які хотіли бути свідками подій (див. відео!)

Читайте також. Легітимною Народну Раду України визнала Тернопільська облрада

До порядку денного було внесли першим питання «Про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України». Згодом депутати мали розглянути інші пункти: «Про утворення Загону народної самооборони як органу муніципальної дружини Тернопільської обласної ради», «Про утворення виконкому Тернопільської обласної ради», а також – ряд звернень.

Читайте також. Депутати облради висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну (Відео, Фото)

– Органи місцевого самоврядування є виразниками інтересів громад, – каже, звертаючись до депутатського корпусу та представників громадськості голова облради Василь Хомінець на самому початку засідання. – Виконавча влада в області не діє. Тому ми не лише  маємо конкретно висловити своє бачення ситуації у нашій державі та на Тернопіллі, а й взяти її під контроль. І це є наш обов’язок перед краянами.

Відтак Тернопільська обласна рада визнала Народну Раду України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, повноваження на створення якого надані рішенням Всенародних зборів громадян, які відбулися 19 січня 2014 року на Майдані Незалежності у Києві. Депутати підтримали це рішення 82-ма голосами «за».

Тепер невідкладно, а точніше до 31 січня провести сесії порадили у всіх районах, містах та селах і селищах Тернопілля, аби вони ухвалили такі ж доленосні для нашого краю рішення.

Читайте також. У Тернополі створили виконком обласної ради. Тепер він керуватиме краєм (Відео, Фото)

До речі, присутні у залі представники Майдану у Тернополі більшість рішень обласної ради сприймали “на ура”. Часто лунало “Молодці!”, “Слава Україна” та “Героям слава!”. Засідання розпочали і завершили Українським славнем. Докладно про події на сесії – у репортажах нашого кореспондента.