“На Тернопіллі чоловіки ховаються від мобілізації”, – військовий комісар Володимир Катинський (Відео)

DSCN7035-nТернополяни масово ховаються від військкомату – такий підсумок першого тижня чергової мобілізації, оголошеної 20 січня.

У Тернопільській області охочих уникнути військової служби дуже багато, каже обласний військовий комісар, у той час, як добровольців, – майже немає. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. «Держава відсторонилася від нагальних проблем військових», — тернополянин (Відео)

– Є приклади, тільки вони, на жаль, – поодинокі. Люди приходять ті, які були з обліку зняті, приходять, стають на облік, але це – поодинокі випадки. Народ масово ховається й виїжджає за кордон. Зразу нікого ніхто на фронт не відправляє. Але ви бачите, що робиться у банках? Які черги оплачують візи для виїзду за кордон? І машинами також їдуть, – розповідає т. в. о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Військовий комісар вкотре просить людей бути більш свідомими.

– Ще раз звертаюся до всіх: настав час захистити Батьківщину. Не чекайте, поки вам принесуть повістки, не чекайте, поки вас знайде міліція, не чекайте, поки ваше прізвище ганебно буде десь оголошене. Приходьте в військовий комісаріат, проходьте медичні комісії і виконуйте свій обов’язок перед державою, перед родиною, перед суспільством. Щоб не було потім нащадкам боляче дивитися на своїх батьків, які не захистили Україну, – каже Володимир Катинський.