Наркотики отримували з усієї території України: СБУ заблокувала контрабанду на понад 37 млн грн (Фото)

Служба безпеки України на Вінниччині під час спецоперації нейтралізувала організовану злочинну групу, яка займалась транскордонним переправленням і збутом оптових партій психотропів — заблокувала контрабанду психотропів на понад 37 млн грн.

За даними слідства, контрабанду організували троє мешканців Київщини. Вони намагалися налагодити незаконне переміщення наркотиків з прикордонних районів Вінницької області до сусідньої Молдови.

Спеціалізувалися контрабандисти на речовині PVP – одному з різновидів синтетичних психостимуляторів – обіг якої заборонено.

Правоохоронці викрили наркоділків під час спроби переправлення партії «товару» через держкордон водним шляхом.

Як встановили слідчі спецслужби, «товар» для збуту фігуранти отримували від своїх спільників по всій території країни. Для цього використовували мережу прихованих складів, а для переправлення – малі плавзасоби із дистанційним керуванням.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці вилучили понад 75 кг заборонених речовин, готових до відправки, ваги та пакувальну тару, засоби зв’язку та сім-карти, гроші, чорнові записи, інші докази протиправної діяльності.

За попередніми даними, орієнтовна вартість вилученого на чорному ринку сягає близько 37,5 млн грн.