Нардепи в шоці: у Києві жваво торгують товарами з окупованих територій

7441d6ad854ed65acf89e5424a639cdf1449757155«Десерт уповільненої дії», а саме торт, який виготовили у так званій «Луганській народній республіці» можна запросто придбати у будь-якому столичному магазині.

Депутати заметушились і після такої покупки звернулись із відповідним запитом до СБУ, аби там перевірили законність продажу товарів вироблених на окупованих територіях.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, інформує «Преса України».

Гончаренко пише про це так, ніби до цього ніколи не чув про подібні випадки.

«Мій колега народний депутат Ігор Насалик знайшов цей торт в одному з київських магазинів. На упаковці білим по синьому вказана адреса виробника – «Луганська народна республіка». Виникають питання - як таке можливо, щоб у розпал війни з сепаратизмом у столиці України продавалися товари з окупованій території? Як вони сюди потрапляють? Чому знаходяться магазини, які погоджуються їх реалізовувати?», - написав Гончаренко.

Нардеп вважає, що таким чином хтось привчає жителів столиці до того, що на Сході все ж існують такі собі «держави», а їх товарами та послугами нібито можуть «на благо» користуватись усі бажаючі.

«Людей у столиці привчають до того, що, нібито, існує така «республіка», і ось вам від неї тортик. Що буде далі – листівки, агітплакати? Крім того, виручка від кожного купленого товару йде в общак терористів, що окопалися на нашій східній території. В даному випадку це десерт уповільненої дії, наслідки якого можуть коштувати нам дуже дорого», - обурюється народний депутат.

Після подібних роздумів Гончаренко все ж відправив депутатське звернення до СБУ у якому він вимагає «суворої перевірки наявності в наших торгових мережах товарів сепаратистського походження, а також виявлення шляхів їх логістики з окупованих територій та залучення всіх причетних до відповідальності».

Нагадаємо, днями журналісти одного із українських телеканалів придбали у столичному супермаркеті армію «зелених чоловічків». Набір під назвою «Армія миру» із російським триколором вартував близько 62 гривень.