Нардепи масово вийшли з Партії регіонів

955996_314 народних депутатів сьогодні повідомили про вихід з партії і фракції Партії регіонів у Верховній Раді, передає УНН.

"Змушені з жалем відзначити, що недавні трагічні події в Україні, і те, що відбувається сьогодні, жодним чином не вплинуло на керівництво Партії регіонів і його здатність тверезо оцінювати ситуацію. У той час, коли країна була поставлена ​​на межу громадянського протистояння, керівництво партії наполегливо ігнорувало те, що відбувається, і жодним чином не реагувало на небезпечну риторику опонентів. Підсумком стала втрата контролю над ситуацією, десятки вбитих на вулицях Києва і розкол у суспільстві. З моменту зміни керівництва Верховної Ради і формування нового Кабміну, керівництво партії так само пливе за течією, не визначивши чітко свою подальшу позицію, не виробивши механізми, завдяки яким буде відстоювати інтереси виборців - а це мільйони жителів України, які довірили Партії регіонів представляти їх у вищому законодавчому органі країни", йдеться у зверненні народних депутатів.

Читайте також. Вихід Мірошниченка з фракції ПР – протест проти висунення Добкіна кандидатом у Президенти

Вони зазначили, що на цей момент у Партії регіонів немає ні стратегії, ні тактики, ні чіткої позиції щодо ситуації в країні, щодо дій нинішнього уряду, щодо зовнішньої політики України.

"У той момент, коли партії необхідні очищення і перезавантаження, певні партійні лідери знову пішли старим шляхом кулуарних угод. Владу в партії захопили люди, які не готові визнавати помилки, визнавати необхідність змін, прислухатися до іншої точки зору, ставити інтереси виборців вище своїх власних. Партія продовжує залишатися закритим акціонерним товариством , метою якого є отримання прибутку для певних фінансово - промислових груп. Ми не можемо і далі миритися з такою ситуацією і заявляємо про вихід з Партії регіонів і фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, а також про створення опозиційної до чинної влади депутатської групи. Перед собою ми ставимо такі принципові завдання: забезпечення єдності України; економічні реформи, спрямовані на підтримку вітчизняного виробника; проведення адміністративно-територіальної реформи: децентралізація бюджету; розширення повноважень органів місцевого самоврядування; надання російській мові статусу другої державної", - резюмують політики.

Про вихід з Партії регіонів заявили такі народні депутати:Сергій Дунаєв; Юлій Іоффе; Юрій Мірошниченко; Сергій Тігіпко; Світлана Фабрикант; Юлія Льовочкіна; Олег Шаблатович; Василь Поляков; Андрій Пінчук; Геннадій Федоряк; Артем Семенюк; Олександр Нечаєв; Анатолій Гіршфельд; Ірина Горіна.