Нардеп з Тернопільщини просить СБУ і ГПУ посадити Добкіна на 7 років за сепаратизм

indexНародний депутат Іван Стойко просить СБУ та Генпрокуратуру перевірити заклики голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна до федералізації України.

Відповідний текст депутатського звернення ІА “7 Днів-Україна” передали в прес-службі партії “За Україну”.

Голові Служби безпеки України

ЯКИМЕНКУ О.Г.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре   Григоровичу!

Як стало відомо із засобів масової інформації,голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін закликав «небоятися говорити про федералізацію, як про максимально прийнятий варіант децентралізації влади».

Про це М.Добкін заявив у ході круглого столу: «Соціально-економічні й політичні процеси в посткризовій Україні» у Харкові.

«Федералізація дає можливість законодавчо, конституційно закріпити право території на більш широкі повноваження», – сказав Добкін.

«Якщо проводити децентралізацію в унітарні державі, то скільки повноважень на місця не давай, ухвалюється один спеціальний закон за назвою бюджет, і вся ця самостійність регіонів і децентралізація перетворюється на пшик», – заявив він.

Такі заклики керівника Харківської ОДА до федералізації України в умовах політичної кризи в країні, це реальна загроза для суверенітету і територіальної цілісності держави.

Згідно зі ст. 109 Кримінального кодексу, «публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, – караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк».

Якщо це робить представник влади, покарання – позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Звертаюся  до Вас з вимогою вивчити це питання, вжити негайних і жорстких заходів щодо недопущення  неконституційної зміни державного устрою.

Прошу Вас повідомити мене про  вжиті Вами заходи.

народний депутат України,

голова підкомітету з питань інформаційної безпеки

Комітету Верховної Ради України з питань

національної безпеки і оборони                                                                                    Іван Стойко

Читайте також.  Добкін вимагає від’єднати від України західні області (Відео)

Також з цього приводу Іван Стойко направив депутатське звернення до Генерального прокурора України В. Пшонки.