Нардеп вимагає в ГПУ завести кримінал на Путіна за вбивства українців

images Народний депутат від ВО “Свобода” Олег Осуховський передав відповідні докази причетності Путіна до угрупувань “тітушків” – осіб, що безпосередньо чинили утиски прав громадян на участь у мирних акціях протесту на території всієї України протягом Революції Гідності та осіб, що вчинили чи провокували масові заворушення 13 березня 2014 року в Донецьку та входять до складу так званої “самооборони Криму”, очільнику Генеральної прокуратури України Олегові Махніцькому. Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної організації ВО “Свобода”.

“29 листопада 2013 року я звертався із офіційним запитом до Генерального прокурора України, міністра внутрішніх справ України та голови Служби безпеки України щодо негайного припинення діяльности “тітушків”. У цьому запиті я попереджав Віктора Пшонку, Віталія Захарченка та Олександра Якименка про персональну відповідальність за сприяння учасникам злочинних організацій та покривання їхної злочинної діяльності. Підставою для депутатського реагування стали звірячі напади на представників ЗМІ біля Маріїнського палацу. Спочатку жорстоко побили журналіста Дмитра Гнапа та оператора “Громадського телебачення” Якова Любчича. Участь у злочині, за словами постраждалих, брали близько 20-30 осіб, решта оточили знімальну групу і спостерігали”, – повідомив нардеп.

На разі він звернувся до ГПУ, оскільки має докази причетности В. Путіна до створення та координування дій так званих “тітушків” та “аксьонівців” у Криму.

“Своєю чергою Генеральна прокуратура України має дослідити викладені мною факти та розпочати слідство щодо причетности президента Російської Федерації до масових утисків прав та вбивств українців”, – резюмував нардеп.