Нардеп Пастух пояснив, хто спонукав його балотуватися в мери і спростував чутки

Усі фото - Володимир Явнич
Усі фото – Володимир Явнич

“Рік тому я був обраний народним депутатом і, щойно повернувшись з передової із зони АТО, навіть про це не думав, тому я просто не міг цього казати”, – так Тарас Пастух спростував сьогодні у Тернополі тезу про те, що, мовляв, рік тому він заявляв, що не збирається балотуватись у мери Тернополя.

“Цією вигаданою тезою просто спекулюють”, – сказав народний депутат від Тернополя.

Що ж до того, що члена своєї небагаточисельної (26 нардепів) парламентської фракції “Самопоміч” висуває кандидатом у міські голови Тернополя, то рішення про це висунення далося нелегко, визнають у “Самопомочі” – у Верховній Раді у нас кожен багнет на рахунку.

Сам же Тарас Пастух підтвердив ІА “7 Днів-Україна”, що ініцитва справді виходила від партійців, насамперед від тернопільського осередку “Самопомочі”, але кінцеве рішення було за ним.

“Що переконало мене? Рівень відповідальності перед тернополянами”, – сказав Тарас Пастух і пояснив, що через громадську приймальню “Самопомочі” у Тернополі пройшли тисячі городян зі своїми проблемами, до того ж і як нардепу йому багато тернополян скаржились на проблеми, які треба вирішувати не на державному, а на місцевому рівні.

Вступати в конфронтацією з міською владою як народному депутату – це шлях не конструктивний, вважає нардеп DSC_5491Пастух, тому вирішив піти іншим шляхом.

“Тут не критикувати треба, а взяти і зробити. Зробити в тісному діалозі з людьми, з тернополянами”, –  резюмував своє прийняте рішення про кандидатування в міські голови Тернополя Тарас Пастух.

Сила України зараз у містах і селах, тобто на місцевому рівні, вважає й керівник парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

“Сила держави – у Тернополі…  Тарас – це та людина, якій ми можемо довірити цю відповідальність”, – заявив Олег Березюк.