Нардеп Деркач отримував мільйони від ГРУ РФ: СБУ викрила організацію, що мала повалити владу в Україні (Відео)

Андрій Деркач. Фото з відкритих джерел

Служба безпеки викрила в Україні агентурну мережу ГРУ РФ, за допомогою якої Кремль мав намір повалити законну владу в Україні відразу після вторгнення російських військ.

Як повідомляє СБУ, до мережі входив завербований у 2016 році російськими спецслужбами народний депутат України Андрій Деркач. Його завданням було під виглядом охоронних фірм створити по всій Україні мережу загонів, які б забезпечили російським окупантам швидке взяття цих міст, в тому числі й Києва.

На таку діяльність, за даними СБУ, Деркач отримував від Росії мільйони доларів.

"Нардеп, зокрема, отримував кошти від ГУ ГШ РФ для створення приватних охоронних структур, які ворог планував використати для захоплення України. На реалізацію своїх планів ГРУ виділяло по 3-4 мільйони доларів США раз на кілька місяців. Як свідчать матеріали слідства, значна частина цих коштів осіла в кишенях Деркача", - повідомили в СБУ.

У відомстві наголосили, що продовжують оперативно-слідчі заходи, аби притягнути до відповідальності усіх осіб, причетних до розгалуженої агентурної мережі РФ в Україні.

"Наразі за ініціативи СБУ стосовно народного депутата Генеральним прокурором розпочато досудове розслідування", - заявили у Службі безпеки України.

Більше подробиць - у відео СБУ