Наприкінці тижня на Тернопіллі погода погіршиться – йде холод з Росії

IMG_2423-nЯкщо вдень у четвер, 6 березня, у Тернополі буде до плюс восьми градусів, то вже у неділю, 9 числа, – лише 2-4 тепла.  Причому кілька днів йтиме холодний дощ.

Такий прогноз дає сайт «Синоптик». Підтвердив його Микола Кульбіда – директор Українського гідрометцентру під час брифінгу 3 березня. За його словами, протягом кількох найближчих днів на території України значних змін погодних умов не відбудеться. Дещо прохолодніше буде наприкінці тижня, коли з території Росії надійде холодне повітря.

Читайте також. Гурт С.К.А.Й. хоче кліпом об’єднати Україну. Допомогти можуть усі

– Протягом 3-7 березня на території України суттєвих змін погодних умов не відбудеться. Утримуватиметься достатньо тепла погода, але з 8 березня, поступово, спочатку на півночі та сході, очікується зниження температури повітря. Це пов’язано з надходженням холодного повітря з північних і центральних районів Росії, – каже пан Кульбіда. – Таким чином протягом 9-13 березня на всій території України температурний фон знизиться: уночі до -2…-8 °С, на північному сході -7…-12 °С, в денні – буде близьким до нуля. На Закарпатті та в Криму буде дещо тепліше.

Читайте також. На Тернопільщині доукомплектовують військові частини

На річках України триває малоактивний процес розвитку весняного водопілля, цитують фахівця в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. На більшості річок спостерігається зростання рівнів води на 10-12 см щодоби, але це відбувається без негативних наслідків.

Довідково. Відповідно до Плану протидії загрозам і реагуванню на надзвичайні ситуації під час сходження криги і пропуску повені у 2014 р. сформували міжвідомче угрупування сил чисельністю понад 37 тис. осіб і 10 тис. одиниць техніки різного призначення.