“Напружена ситуація”: через закон про землю робота ВР заблокована (Відео)

ВР - порожня зала зверхуВечірнє пленарне засідання українського парламенту 17 грудня не відбулося і невідомо, чи працювати повноцінно Рада сьогодні.

Причина – законопроєкт про ринок землі, який ВР має розглядати в другому читанні.

Читайте також: ВР прийняла в першому читанні законопроєкт про ринок землі: хто з нардепів як голосував (Список)

Опозиція впевнена, що відкривати ринок землі в Україні не можна, а законопроєкт пр оце дуже недосконалий. Тому дві фракції Верховної ради  – “Батьківщина” та “Опозиційна платформа “За життя”- 17 грудня заблокували трибуну ВР.

Читайте також: «Зробили не уявляємо що», — Зеленський про голосування ВР за впровадження ринку землі (Відео)

“Чи можна розповсюдити дію цього закону на територію анексованого Криму і окупвоаної частини Донбасу? Якщо ні, то тоді весь текст закону має бути відповідно перероблений, інакше в країні почнеться реальна вакханалія, Яка закінчиться неймовірними діями. І таких правок я вам можу навести десятки”, – пояснює позицію представник фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв.

Читайте також: Рейтинг Зеленського уже далеко не 73% — останні дані соцопитувань (Таблиця)

“Напружена ситуація в стінах Верховної ради і за її стінами. Є пропозиція від фракцій і груп зараз провести позачергове засідання аграрного комітету”, – сказав Голова ВР і і заявив, що вечірнього пленарного засідання Ради не буде.

Наразі політичні сили у парламенті продовжують дискутувати про земельний законопроєкт, який запланований до розгляду в пленарному режимі в другому читанні.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН