Напередодні Дня святого Валентина: Історія кохання Олега Тягнибока

1309532662Наближається найромантичніше свято року – День святого Валентина. І напередодні свята пропонуємо вам історію кохання знаменитого політика Олега Тягнибока.

Долі українського політика Олега Тягнибока та його дружини Ольги Тягнибок переплелися більше двадцяти років тому. Вони познайомилися, будучи студентами другого курсу, і їх зустріч відбулася на засіданні товариства української мови. Молоді люди тільки починали пізнавати свою історію. Пізніше історичні лекції, зустрічі з дисидентами і політв’язнями пара відвідувала вже разом. Історичний пошук захопив їх обох і давав багато натхнення.

Читайте також. Історія кохання Віталія Кличка: Випробування рингом і політикою

Молоді люди активно проводили час. Гарячі серця і відкриті душі потягнулися один до одного, і не розлучаються донині. Олег прищепив Ользі любов до футболу. Через деякий час дівчина перетворилася в справжню вболівальницю. Пара їздила в Київ на голодування, референдум, відвідувала різні футбольні матчі. Ольга розповіла, що в їхньому товаристві кожен грав на якомусь інструменті: хтось на сопілці, хтось на бандурі. Олег Тягнибок читав вірші і співав пісні.

Ольга Тягнибок згадує першу зустріч. Олег був одягнений у плащ, білий шарф і капелюх. Своїм зовнішнім виглядом він дуже вирізнявся серед інших студентів.

54c02b42890dd668bdc065317d125c5b
Олег Тягнибок з дружиною Ольгою Тягнибок / censor.net.ua

Ольга розповіла про те, як Олег неї залицявся:

Зі мною він був як танк, - сміється, - але з моїми батьками був скромнішим. Коли приїхав до моїх батьків вже просити моєї руки, не відразу наважився. Приїхали ми до мене додому. Він перший день нічого не говорить, другий нічого не говорить. Тільки на третій зважився.

У побуті Олег виявився турботливим чоловіком, якого не лякали ніякі труднощі. Ольга розповіла про те, як їм вдавалося справлятися з домашніми справами, дітьми та роботою:

 

 

Ми не були примхливі. Олег займався дітьми. Навіть купав їх, коли були маленькими. Зараз діти підросли, дівчата вже мені допомагають. Знаєте, це дуже добре, що я навчилася в студентстві обходитися без сторонніх рук. Тому що Олег настільки публічний, що навіть якщо б я захотіла зараз взяти собі домашню помічницю, то йому було б важко сприймати в будинку сторонню людину. А так сімейний простір тільки наший. Я працюю за фахом - лікар-епідеміолог у санстанції. Дружина відомого політика повинна розвиватися. Бути освіченою настільки, наскільки цього вимагає твоя половина. Хоча я і сама не можу бути тільки при кухні.

e6977f7927323a91b84ca28453aaefef
Діти Олега Тягнибока готуються до свят / twitter.com/o_tiahnybok


Олег і Ольга одружилися у національних костюмах. На них були одягнуті вишиванки білим по білому. Їх зробили для молодят невідомі дизайнери.

Читайте також. Хто захищає тил владоможців: Біографії дружин відомих політиків

Ольга - охоронець домашнього вогнища і затишку. Між подружжям не виникає розбіжностей, а дрібні конфлікти вони завжди намагаються залагодити за закритими дверима, в стороні від дітей. Немає між ними й ревнощів. Ольга, як вірна дружина і мати трьох дітей, не дає приводу. 23 роки пара Олег і Ольга Тагнибок живуть плече до плеча, підтримуючи і захищаючи один одного, розділяючи радості і прикрості на двох.

Джерело: IVONA bigmir)net.