Напад на “Схеми”: Мецгер звільнений з посади очільника “Укрексімбанку” за власним бажанням

Відсторонений після конфлікту з журналістами програми “Схеми” голова правління “Укрексімбанку” Євген Мецгер написав заяву про звільнення за власним бажанням. У наглядовій раді підтвердили, що звільнили Мецгера.

Про бажання звільнитись, опублікувавши фото заяви, Мецгер повідомив у Фейсбук 11 жовтня. Тією ж датою написана й його заява на звільнення.

“Сьогодні я написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. Це логічний крок – єдино можливий у ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку… Написання заяви про відставку є моєю власною оцінкою того, що сталося в банку. Сподіваюсь, що цей крок допоможе відновленню довіри до банку“, – написав Мецгер.

Практично відразу ж після повідомлення Мецгера 11 жовтня у наглядовій раді "Укрексімбанку" заявили, що звільнили Мецгера.

"Номінаційний комітет, відповідно, надав негайну рекомендацію НР припинити його повноваження з 11 жовтня 2021 року на підставі ч. 1 ст. 39 Кодексу законів про працю України та відповідного пункту трудового контракту з Мецгером Євгеном Володимировичем. Розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги. У зв’язку зі звільненням Голови Правління, номінаційний комітет наглядової ради призначив Єрмакова Сергія Олександровича виконуючим обов’язки Голови Правління Банку з 12 жовтня 2021 року на строк до вступу на посаду Голови Правління Банку особи, яка має бути обрана Наглядовою Радою Банку за результатами конкурсу не пізніше 12 квітня 2022 року", - заявили в наглядовій раді банку.

Читайте також: Скандал “Укрексімбанку” з журналістами став кримінальним провадженням: всі подробиці (Відео)

Нагадаємо, що 4 жовтня журналісти заявили про напад на знімальну групу під час запису інтерв'ю. Згодом це відео оприлюднили. 11 жовтня суд відправив відстороненого голову правління "Укрексімбанку" Євгена Мецгера та директора департаменту інформаційної політики "Укрексімбанку" Володимира Пікалова під нічний домашній арешт у справі щодо перешкоджання роботі журналістів програми "Схеми".